shërbimet tona

Çfarë ofrojmë

Bereqet Catering ofron shërbim Catering për Biznese, Institucione Arsimore dhe evente të ndryshme (konferenca, ditëlindje, festa etj).

Gjithashtu tek ne do të gjeni bakllavatë e gatuara nga mjeshtrit e guzhinës turke.

Tek ne mund të gjeni produktet më të shijshme brabeque, zgarë..

 

KUZHINA DHE POLITIKA E PRODHIMIT

AMBIENTET TONA

Në ambientet e prodhimt stafi ynë kujdeset të ndjekë të gjitha rregullat duke i’u përmbajtur standarteve ndërkombëtare të higjenës. Për cdo produkt që prodhohet tregohet kujdes i vecantë në përzgjedhjen e markave më cilësore. Produktet e kontrolluara ruhen (depozitohen) në kushte optimale. Në kuzhinë ruhen në (+5 gradë dhe -18 gradë). 

menu

bakllava

Bakllava e ftohtë me qumësht
Bakllava e ftohtë me qumësht
3300 Lekë /Tepsia
Bakllava Klasike me Stika
Bakllava Klasike me Stika
2000 Lekë/Kg
Bakllava Midhje me Stika
Bakllava Midhje me Stika
2500 Lekë/Kg
Bakllava Dollma me Stika
Bakllava Dollma me Stika
3500 Lekë/Kg
Bakllava Karrote me Stika
Bakllava Karrote me Stika
2200 Lekë/Tepsia
Bakllava Trigon me Stika
Bakllava Trigon me Stika
2500 Lekë/Kg
Bakllava Karrotë me Arra
Bakllava Karrotë me Arra
1200 Lekë/Tepsia
Bakllava Midhje me Arra
Bakllava Midhje me Arra
1200 Lekë/Kg
Bakllava Klasike me Arra
Bakllava Klasike me Arra
1000 Lekë/Kg

Our Story

rreth nesh

Bereqet Sh.p.k ka filluar aktivitetin që në vitin 2007.

Me një eksperience 14 vjecare në tregun e shërbimeve Catering,  Bereqet ka 5 qendra prodhimi dhe shprendan ushqim në shumë institucione.

0 k
Dishes Served
0 k
Awards Won
0
Tasty Dishes
0 k
Happy Customers

Menu

embëlsira

Sheqerpare
Sheqerpare
600 Lekë /Kg
Tullumba
Tullumba
600 Lekë/Kg
Tiramisu
Tiramisu
1500 Lekë/10 Racione
Mouse Pasta
Mouse Pasta
1500 Lekë/10 Racione
Tortë me Dekor të Vecantë
Tortë me Dekor të Vecantë
2000 Lekë/ 10 Racione
Tortë Rrethore 3 Kate
Tortë Rrethore 3 Kate
1200 Lekë/8 Racione
Tortë Rrethore 3 Kate
Tortë Rrethore 3 Kate
1500 Lekë/10 Racione
Tortë Rrethore 3 Kate
Tortë Rrethore 3 Kate
1800 Lekë/12 Racione

"To eat is a necessity, but to eat intelligently is an art."

- François de la Rochefoucauld

Fingerfood

menu

Ne sjellim pranë jush kombinimet më të vecanta finger food, asortimente të ëmbla dhe të kripura

menu nentor

Institucione Arsimore

UNIVERSITETI EPOKA, UNIVERSITETI BEDER, TURGUT OZAL, FONDACIONI GULISTAN, MEDRESE, KONVIKTI PRANVERA, FONDACIONI ARSIMOR SHQIPTAR ETJ..

 

E HENE

01/11/2021

SUPE ME KERPUDHE
TASQEBAP
PILAF ME SHERIJE
KOS

E MARTE

02/11/2021

SUPE ME DOMATE
PERIME ME BESHAMEL
SPAGETI
EMBELSIRE-SHEQERPARE

E MERKURE

03/11/2021

 • SUPE ME PERIME
  HAMBURGER 
  PATATE TE SKUQURA
  DHALLE

E ENJTE

04/11/2021

 • FASULE
  PILAF
  KOS
  FRUTA-HURMA

E PREMTE

05/11/2021

 • SUPE ME THJERRZA
  PULE SOTE E SKUQUR
  MAKARONA ME DJATH
  TARATOR
   

E SHTUNE

06/11/2021

 • SUPE ME LENG MISHI
  PIZZA
  SALLATEMIX
  DHALLE
 •  

08/11/2021

 • SUPE ME THJERRZA
  KOTOLETA PULE
  PILAF 
  DHALLE
 
 

09/11/2021

 • SUPE ME PERIME
  PATATE ME BESHAMEL
  SPAGETI
  FRUTA-MANDARINA

10/11/2021

 • SUPE PULE
  QOFTE ME VEZE
  PATATE NE FURRE
  SALLATE
 

11/11/2021

 • SUPE ME DOMATE
  PASTICE
  KOS
  EMBELSIRE-REVANI
 

12/11/2021

 • SUPE ME KERPUDHE
  FASULE
  PILAF ME SHERIJE
  KOS

13/11/2021

 • SUPE ME PERIME
  PULE NE FURRE
  PILAF
  KOS
 

15/11/2021

 • SUPE ME PERIME
  DONER ME MISH PULE
  PILAF
  DHALLE
 
 

16/11/2021

 • SUPE PULE
  QEBAP PYLLI
  MAKARONA ME DJATH
  SALLATE

17/11/2021

 • FASULE
  PILAF
  KOS
  TURSHI

18/11/2021

 • SUPE PAÇE
  PASTICE
  KOS
  FRUTA-BANANE
 
 

19/11/2021

 • SUPE ME SHERIJE
  QOFTE TOP TE PJEKURA ME PERIME
  MAKARONA ME DJATH
  EMBELSIRE-TULLUMBA

20/11/2021

 • SUPE ME THJERRZA DHE ORIZ
  PIZZA
  PATATE TE SKUQURA
  DHALLE
 

22/11/2021

 • SUPE ME THJERRZA
  FILETO PULE
  PILAF
  SALLATE
 
 

23/11/2021

 • SUPE ME ORIZ
  SPINAQ ME BESHAMEL
  SPAGETI
  KOS

24/11/2021

 • FASULE
  PILAF
  TARATOR
  FRUTA-MANDARINE

25/11/2021

 • SUPE PULE
  HAMBURGER
  PATATE TE SKUQURA
  DHALLE
 

26/11/2021

 • SUPE ME KARROTE
  TASQEBAP
  MAKARONA ME DJATH
  EMBELSIRE-TORTE
  SUPE ME PULE DHE PANA
  QOFTE ME LENG
  MAKARONA
  SALLATE

27/11/2021

 • SUPE ME THJERRZA ME ORIZ
  PIZZA
  PATATE TE SKUQURA
  DHALLE
 
 

29/11/2021

 • SUPE ME THJERRZA
  FILETO PULE ME SOS
  MAKARONA
  DHALLE
 
 

30/11/2021

 • SUPE ME LENG MISHI
  QEBAP PATLIXHANI
  PILAF
  TARATOR

 
 

KONTAKT

Get in touch

Adresa

Rruga "Sabaudin Gabrani", Tirana, Albania

Kontakt

+355 69 673 3636

Facebook

Bereqet Catering

Instagram

bereqetcatering

E-mail

info.BereqetCatering@gmail.com
ergenmuda@gmail.com