shërbimet tona

Çfarë ofrojmë

Bereqet Catering ofron shërbim Catering për Biznese, Institucione Arsimore dhe evente të ndryshme (konferenca, ditëlindje, festa etj).

Gjithashtu tek ne do të gjeni bakllavatë e gatuara nga mjeshtrit e kuzhinës turke.

Tek ne mund të gjeni produktet më të shijshme barbeque, zgarë..

KUZHINA DHE POLITIKA E PRODHIMIT

AMBIENTET TONA

Në ambientet e prodhimt stafi ynë kujdeset të ndjekë të gjitha rregullat duke i’u përmbajtur standarteve ndërkombëtare të higjenës. Për cdo produkt që prodhohet tregohet kujdes i vecantë në përzgjedhjen e markave më cilësore. Produktet e kontrolluara ruhen (depozitohen) në kushte optimale. Në kuzhinë ruhen në (+5 gradë dhe -18 gradë). 

menu

bakllava

Bakllava e ftohtë me qumësht
Bakllava e ftohtë me qumësht
3300 Lekë /Tepsia
Bakllava Klasike me Stika
Bakllava Klasike me Stika
2000 Lekë/Kg
Bakllava Midhje me Stika
Bakllava Midhje me Stika
2500 Lekë/Kg
Bakllava Dollma me Stika
Bakllava Dollma me Stika
3500 Lekë/Kg
Bakllava Karrote me Stika
Bakllava Karrote me Stika
2200 Lekë/Tepsia
Bakllava Trigon me Stika
Bakllava Trigon me Stika
2500 Lekë/Kg
Bakllava Karrotë me Arra
Bakllava Karrotë me Arra
1200 Lekë/Tepsia
Bakllava Midhje me Arra
Bakllava Midhje me Arra
1200 Lekë/Kg
Bakllava Klasike me Arra
Bakllava Klasike me Arra
1000 Lekë/Kg

Our Story

rreth nesh

Bereqet Sh.p.k ka filluar aktivitetin që në vitin 2007.

Me një eksperience 15 vjecare në tregun e shërbimeve Catering,  Bereqet ka 7 qendra prodhimi dhe shprendan ushqim në shumë institucione.

0 k
Dishes Served
0 k
Awards Won
0
Tasty Dishes
0 k
Happy Customers

Menu

embëlsira

Sheqerpare
Sheqerpare
600 Lekë /Kg
Tullumba
Tullumba
600 Lekë/Kg
Tiramisu
Tiramisu
1500 Lekë/10 Racione
Mouse Pasta
Mouse Pasta
1500 Lekë/10 Racione
Tortë me Dekor të Vecantë
Tortë me Dekor të Vecantë
2000 Lekë/ 10 Racione
Tortë Rrethore 3 Kate
Tortë Rrethore 3 Kate
1200 Lekë/8 Racione
Tortë Rrethore 3 Kate
Tortë Rrethore 3 Kate
1500 Lekë/10 Racione
Tortë Rrethore 3 Kate
Tortë Rrethore 3 Kate
1800 Lekë/12 Racione

"To eat is a necessity, but to eat intelligently is an art."

- François de la Rochefoucauld

Fingerfood

menu

Ne sjellim pranë jush kombinimet më të vecanta finger food, asortimente të ëmbla dhe të kripura

menu maj 2022

Institucione Arsimore

UNIVERSITETI EPOKA, UNIVERSITETI BEDER, TURGUT OZAL, FONDACIONI GULISTAN, MEDRESE, KONVIKTI PRANVERA, FONDACIONI ARSIMOR SHQIPTAR ETJ..

 

E HENE

02/05/2022

 
 
      PUSHIM
 

E MARTE

03/05/2022

 
 
      PUSHIM
 

E MERKURE

04/05/2022

SUPE PULE
HAMBURGER
PATATE FURRE
DHALLE

E ENJTE

05/05/2022

SUPE ME SHERIJE
QOFTE IZMIRI
MAKARONA
SALLATE MIX

E PREMTE

06/05/2022

  •  FASULE 
     PILAF 
    KOS
    PUDING

E SHTUNE

07/05/2022

SUPE ME KARROTA
PIZZA
PATATE FURRE
DHALLE

09/05/2022

SUPE ME THJERRZA
PULE FURRE
PILAF
DHALLE

10/05/2022

SUPE PULE
KIME
MAKARONA PENNE
FRUTA

11/05/2022

SUPE NUSJE
ROSTO VICI 
PURE
SALLATE MIX

12/05/2022

SUPE ME KERPUDHA
SPECA TE MBUSHUR
SPAGETTI
KOS

13/05/2022

SUPE PULE
FASULE
PILAF
KEK ME PORTAKALL

14/05/2022

SUPE KARROTE
PIZZA
PATATE FURRE
DHALLE

16/05/2022

SUPE ME THJERREZA ME ORIZ
TAVE ELBASANI MISH PULE
PILAF 
TARATOR

17/05/2022

SUPE PULE
MUSAKA ME PATLIXHAN
SPAGETTI
SYLTJASH

18/05/2022

SUPE ME SHERIJE
HAMBURGER
PATATE FURRE
DHALLE

19/05/2022

FASULE
PILAF 
KOS
FRUTA

20/05/2022

SUPE ME DOMATE
QOFTE ME PERIME
MAKARONA ME DJATH
SALLATE MIX

21/05/2022

SUPE ME SHERIJE
PIZZA
PATATE FURRE
DHALLE
 

23/05/2022

SUPE ME THJERRZA
CUNG PULE
PILAF 
DHALLE

24/05/2022

SUPE ME DOMATE
PERIME ME BESHAMEL
SPAGETTI
KESHKYL

25/05/2022

SUPE PULE
QOFTE ROSTO
PURE PATATE
SALLATE MIX

26/05/2022

SUPE ME MISH
FASULE
PILAF
TARATOR

27/05/2022

SUPE ME KARROTA
PASTICE
KOS
FRUTA

 

28/05/2022

SUPE ME THJERREZA ME ORIZ
PIZZA
PATATE FURRE
DHALLE
 

KONTAKT

Get in touch

Adresa

Rruga "Sabaudin Gabrani", Tirana, Albania

Kontakt

+355 68 289 7001

Facebook

Bereqet Catering

Instagram

bereqet_catering

E-mail

info.BereqetCatering@gmail.com
ergenmuda@gmail.com