Small cocktail (Finger Food)

Small Coctail përbëhet nga 9 asortimente. Një kombinim ky plot shije i zgjedhur me delikate dhe padyshim nuk do ju zhgënjejë. Minimumi i porosisë është 20 persona.

Të kripura

Burger me djathë mix

Kanepe me sallam

Mini Pizza me kim

Byrek Gishtëz me djath

Pogace

Të ëmbla

Bon Bon me arra

Bavaruaz Kivi

Kek me sos karameli luleshtrydhe

Fruta të stinës

Leave a Reply